Myjnia samochodowa

Prowadzimy parową myjnię samochodową
(punkt stacjonarny przy ul. Wojciechowskiej 5A w Lublinie, świadczymy także usługi mobilne,
tj. z dojazdem do klienta)

Aktualności

23/10/2018 - 13:28
Brakuje Ci czasu, sił lub zdrowia?
Mieszkach daleko?
Porządki na grobach Twoich najbliższych zostaw nam!
Zadzwoń: 500 760 226 lub napisz: biuro@cce.org.pl

 
25/07/2018 - 16:07
W związku z wygaśnięciem umowy z IKEA Centres Polska uprzejmie informujemy, że nasza myjnia na parkingu przy ul. Kupieckiej została zamknięta!
Zapraszamy do naszego punktu przy Wojciechowskiej 5A!
Dobra wiadomość - kontynuujemy współpracę z IKEA przy prowadzeniu animacji i warsztatów!
  •  
  • 1 z 7
  • >>

Opis i zastosowania

Technologia czyszczenia parą
Czyszczenie parą to proces nanotechnologiczny, polegający na aktywowaniu jonów minerałów rozpuszczonych w wodzie. Pod wpływem bardzo wysokiej temperatury rośnie ich energia wewnętrzna, a co za tym idzie, także prędkość.
Dzięki temu potrafią rozbić struktury brudu oraz błony komórkowe bakterii, grzybów i innych patogenów. Proces ten szybko zabija mikroorganizmy, zostawiając czyszczoną przestrzeń niemal sterylnie czystą.
  • Dezynfekuje - para o temperaturze powyżej 120oC niszczy i eliminuje mikroorganizmy (w tym roztocza), nawet te zagnieżdżone w trudno dostępnych miejscach.
  • Wdziera się w brud - ciepło rozpuszcza osady, oleje i tłuszcze, czyniąc je łatwymi do usunięcia z czyszczonych powierzchni.
  • Eliminuje zapachy - para posiada właściwości neutralizujące zapachy, co polepsza komfort pracy w wyczyszczonym tą metodą pomieszczeniu.
  • Przyjazna urządzeniom elektrycznym - Para o wilgotności ok. 5% może być używana do czyszczenia urządzeń elektrycznych oraz czujników i osprzętu elektronicznego, bez obawy spowodowania spięć i ich zniszczenia.
  • Oszczędza wodę - redukuje do 95% zużycia wody - jest ekologiczna! Ilość wody, którą w ciągu 1 godziny zużywa myjka ciśnieniowa wystarcza na 20 godzin pracy naszego urządzenia.
  • Minimalizuje odpady - Minimalna ilość wody użyta do czyszczenia umożliwia zastosowanie tej technologii w miejscach i pomieszczeniach, gdzie nie ma instalacji odprowadzających ścieki.
  • Oszczędza czas - Niska wilgotność w połączeniu z wysoką temperaturą powoduje, że czyszczone urządzenia mogą być szybko uruchamiane. Dzięki temu redukuje się czas przestojów.


Jak działają myjnie parowe
Myjnie parowe to nowa alternatywa dla myjni bezdotykowych, myjni ręcznych i innych "tradycyjnych" myjni samochodowych. Proces mycia polega na spłukiwaniu samochodów suchą parą pod wysokim ciśnieniem. Podczas mycia praktycznie nie są generowane żadne ścieki, nie potrzebujemy pozwoleń ani instalacji typowych dla myjni ręcznych, jesteśmy mobilni, oszczędzamy wodę, oszczędzamy środki chemiczne, jesteśmy ekologiczni.

Co wyczyszczą myjnie parowe
Myjnia parowa nadaje się zarówno do czyszczenia nadwozia, jak również kół, kołpaków, felg aluminiowych, a także trudno dostępnych miejsc, takich jak progi, uszczelki, zawiasy. Parą umyć można również silnik, gdyż sucha para nie jest w stanie uszkodzić układów elektronicznych. Myjnie parowe mogą być też stosowane do czyszczenia i odświeżania wnętrza samochodu oraz do prania dywaników i tapicerki samochodowej. Zaletą stosowania pary przy czyszczeniu wnętrz jest znacząco zredukowany czas schnięcia tapicerki, przez co kierowca może korzystać z siedzeń bezpośrednio po praniu.
WAŻNE DLA ALERGIKÓW: myjka parowa jest skuteczną bronią przed wszelkiego rodzaju alergenami i roztoczami.
 
Oprócz kompleksowego mycia i czyszczenia samochodów oferujemy:
- pranie dywanów i wykładzin
- dezynfekowanie i czyszczenie tapicerek meblowych
- czyszczenie pomników i nagrobków
- czyszczenie elewacji i kostki brukowej


DOJAZD DO KLIENTA
Świadczymy wszystkie usługi z dojazdem do klienta! Nie musisz się do nas fatygować, my przyjedziemy ze sprzętem do Ciebie!
 CENNIK PRZYKŁADOWYCH USŁUG:
- samochody:
mycie karoserii od 20 zł
woskowanie ręczne
+ 10 zł
czyszczenie wnętrza (odkurzanie, parowanie, dresing kokpitu)
od 40 zł
pranie siedzeń od 100 zł
mycie silnika od 50 zł
dezynfekcja wentylacji (ozonowanie) od 20 zł
PAKIET KOMFORT: mycie karoserii + wosk + czyszczenie wnętrza od 50 zł
PAKIET EXTRA: pakiet komfort + pranie tapicerki          od 160 zł
kompleksowe przygotowanie auta do sprzedaży od 250 zł
dojazd do klienta (na terenie Lublina) + 30 zł

- inne usługi
pranie dywanów i wykładzin od 8 zł/m2
                                 pranie dywanów typu SHAGGY od 15 zł/m2
krzesło tapicerowane od 10 zł/szt
fotel od 30 zł
sofa/kanapa od 60 zł
materace od 50 zł
Przy większych powierzchniach/zamówieniach możliwe rabaty! 
Minimalny koszt usługi z dojazdem do klienta 80 zł
.